MÖBLER / Bord / Bord 11075320
nr 1107 5320
Bord
Intarsia, längd: 60 cm, djup: 40 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 maj 2017
kl 19:44:42
150 kr
250 kr